Wednesday, September 7, 2016

SAMM EDASI - holistiline nõustamineHolistilise karjäärinõustamine või töötuba aitab jõuda lähemale oma südame kutseni- valdkonnani või elukutseni, mida päriselt igapäevaselt teha tahaksid. Tööalane eseneseostus muutub paljude jaoks järjest tähtsamaks, nagu seda ka tasakaal töökohustuste, pere ja iseenda vahel. Kuidas luua just selline elukorraldus, mis sobib isiklikult sulle? Mis on see töö, mis päriselt paneb su silmad särama?
Läbi korraldavate töötubade ja individuaalse nõustamise aitan inimestel vaadata ennast uue pilguga ning aru saada, mis on see, mida nad tegelikult teha tahaksid.
Meist igaüks on loodud siia ilma ainulaadsena. Igal inimesel on omad tugevused ja nõrkused; individuaalsus, mis on antud ainult talle. Kui olla sellest teadlik, siis on kerge valida enda jaoks õige tee.
Ei pea raiskama väärtuslikud aastad töö peale, mis ei ole kooskõlas südamekutsega või tormama kohustuste vahel jätmata endale aega nautida elu ennast.  Valikud ja lahendus on alati olemas. Igaühel on õigus kannapöördeks ükskõik, mis eluetapis.

Tekst ja foto:  http://sammedasi-ee.sn21.zone.eu/

No comments:

Post a Comment